Najděte svou dokonalou zakázku.

Vyhledávejte zakázky prostřednictvím společností okamžitě

D

D Finance a.s.

Finance

Česká republika

D Finance a.s. působí v oboru Finance.

Produkty a služby

  • Služby centrální banky
  • Poskytování úvěrů
  • Služby mezinárodního platebního styku
  • Finanční poradenství
  • Účetní služby
  • Daňové poradenství
  • Příprava daňových přiznání
  • Poradenství v oblasti finančního řízení
  • Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů
  • Služby pro obchodní organizace

Odpovídající zakázky

📋

Žádné Aktivní Zakázky

Momentálně nejsou žádné aktivní zakázky odpovídající profilu této firmy. Přihlaste se k odběru aktualizací nebo vypněte přesné přiřazování, abyste viděli všechny zakázky pro Finance.

Související Zakázky v Finance

Objevte další příležitosti ve stejném odvětví

Zajištění služeb pojišťovacího makléře

Praha 4 – Krč, Praha, Česká republika

pojišťovací makléřspráva pojištěnípojistné události

Termín

06.11.2026

11

Dny

Komplexní pojištění města Letohrad

Letohrad, Pardubický kraj, Česká republika

pojištění lesních porostůrozšíření krytí

Termín

22.11.2026

27

Dny

Pojištění majetku, technických rizik a odpovědnosti pro NK ČR

Praha, Česko

pojištění majetkutechnická rizikaodpovědnost za újmu

Termín

25.11.2026

30

Dny

Pojištění majetku a odpovědnosti za újmu Statutárního města Frýdek-Místek

Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Česká republika; pojištění odpovědnosti v Evropě

pojištění majetkupojištění odpovědnostinemovitý majetek

Termín

20.11.2026

25

Dny

31. 12. 2028

Teplice, Ústecký kraj, Česká republika

pojištění majetkupojištění odpovědnostivada výrobku

Termín

23.11.2026

28

Dny

Pojištění České pošty, s.p.

Česká republika

pojištění majetkupojištění odpovědnostihavarijní pojištění

Termín

16.11.2026

21

Dny

Pojištění majetku, odpovědnosti a vozidel společnosti Krajská nemocnice Liberec, a.s. a společnosti NELI servis, s.r.o.

Česká Lípa, Frýdlant, Liberec a Turnov; území České republiky

pojištění majetkupojištění odpovědnostiprofesní odpovědnost

Termín

16.11.2026

21

Dny

Cestovní pojištění 2027 - 2029

Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

Termín

16.11.2026

21

Dny

Pojištění majetku společnosti Severočeská vodárenská společnost a.s.

Česká republika, zejména Ústecký a Liberecký kraj

Termín

19.11.2026

24

Dny

Zajištění služeb pojišťovacího makléře

Praha 4 – Krč, Praha, Česká republika

správa pojištěnípojistné událostipojišťovací makléř

Termín

05.11.2026

10

Dny

Pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za újmu Správy a údržby silnic Pardubického kraje

Pardubický kraj, Česká republika

pojištění majetkupojištění odpovědnostinemovitý majetek

Termín

16.11.2026

21

Dny

31. 12. 2028

Teplice, Ústecký kraj, Česko

pojištění majetkupojištění odpovědnostivada výrobku

Termín

11.11.2026

16

Dny

Pojištění majetku a odpovědnosti města Vimperk

Vimperk a Česká republika

pojištění majetkupojištění odpovědnostipojištění skel

Termín

10.11.2026

15

Dny